Her Derde Deva Bitkiler

Reklamlar

Binlerce yıldır tıpta kullanılan bitkiler dünyanın sonuna kadarda kullanılmaya devam edilecektir.Soğuk algınlığından cinsel sorunlara kardar her hastalıkta kullanılan bitkiler,tıbbın en büyük yardımcısı konumundadırlar.

anne sütünün faydaları

Her ne kadar herhangi bir hastalık anında hekime başvurulması gereksede,ufak tefek rahatsızlıklarda bitkiler çoğu zaman çare olabilmektedirler.Bu sayfada size her bitkinin özelliklerini tek tek anlatmayacağız fakat daha sık kullanılabilecek bazı bitkilerin nerelerde ve nasıl kullanılması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacağız.Burada anlatacağımız konuları alanlarındaki uzman kişiler yazılarından derleme yapıp sizlere ulaştıracağız.

Değerli ziyaretçimiz, şifalı bitkilerin tedavi edici gücüne inanabilir ve hatta onlarla başarılı sonuçlar elde etmiş de olabilirsiniz. Ama sağlığınıza gerçekten değer veriyorsanız, özellikle, önemli sonuçlara yol açabilecek hastalıklarda doktora görünmeyi ihmal etmeyiniz! Basit bir rahatsızlık sandığınız belirtiler, yaşamsal önemde bir hastalığın ön belirtileri olabilir!.. Hastalıkların teşhisi ve tedavisi yalnızca uzman tıp doktorlarınca gerçekleştirilebilir!.. Lütfen bu konuyu gözardı etmeyiniz!..

anne çocuk

Bitkilerin tedavi edici gücünden, basit rahatsızlıklarınızı geçiştirmek için yararlanın. Önemli hastalıkların tıbbi tedavisi sırasında da, doktorunuzun onayını almak kaydıyla, bu tedaviye şifalı bitkilerle destek verebilirsiniz. Ama, çok iyi tanımadığınız bitkilerle kendinizi tedavi etmeye hiçbir zaman kalkışmayınız! Doğada her hastalığa çare olabilecek pek çok sayıda şifalı bitki vardır; ama bu bitkileri gereğince kullanabilmek için bilimsel eğitime de kesinlikle gerek vardır!

Reklamlar

ÖNEMLİ UYARI !!!

Bu sitede yer alan şifalı bitkiler ile ilgili tüm yazılar sadece bilgi vermek amacıyla düzenlenmiştir. Bu sitedeki yazılardan yola çıkarak uygulananan tedavilerden doğacak sorunlardan site sahibi sorumlu değildir. Doktorunuza danışmadan tedavi uygulamayınız ilaç içmeyiniz.